HOTEL KOKICZE 3*

Słoneczny Brzeg

Kompleks „Kokicze” znajduje się w samym centrum Słonecznego Brzegu. 350 m od centralnej plaży kurortu i 300 m od jeden z największych Aquaparków w okolicach.

Hotel składa się z dwóch części z pokojami dla dwóch, trzech, czterech i więcej osób jak i z pokoi typu studio (jeden duży pokój z aneksem kuchennym).
Ogólna liczba miejsc w obiekcie to około 600.
Do dyspozycji turystów jest całodobowa recepcja, basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie, ratownik przy basenie, bar przy basenie, restauracja, sala do tańca z lustrami, animacja, sklep, kantor, ochrona i sejf przy recepcji (jeden bezpłatny sejf dla grupy).

W każdym pokoju jest szafa, telewizor z telewizją kablową, telefon, WC, łazienka z prysznicem lub wanną, klimatyzacja, balkon.

Ceny sezon letni 2019

Wyżywienie HB

Więcej informacji:

+ 359 899 00 00 81

lub

info@vistalis.pl

Gwałtowny rozwój Słonecznego Brzegu sprawił iż jest on największym kurortem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Blisko znajdują się – Międzynarodowe lotnisko w Burgas, port morski i dworzec kolejowy w Burgas. Kurort oferuje wiele możliwości sportu i rekreacji w tym: surfing, jazda na nartach wodnych, żeglarstwo, kluby tenisowe, jazda konna, kręgle, kryty i odkryty basen, minigolf. Kompleks organizuje międzynarodowy festiwal popularnych piosenek – Złoty Orfeusz, dni muzyki symfonicznej, część międzynarodowego festiwalu folklorystycznego, pokazy mody oraz konkursy plażowe. Słoneczny Brzeg przypomina specyficzne Las Vegas z jego głośnymi dyskotekami i kasynami.