Biuro Podróży VISTALIS

Turystyczna Agencja VISTALIS jest licencjonowanym biurem podróży przez Państwową Agencję Turystyki z zezwoleniem zarejestrowania pod nr РКК- 01- 6186

VISTALIS Sp. zo.o jest zarejestrowana w Komisji Ochrony Danych Osobowych z numerem referencyjnym 1063456/ 15.10.2008г. Klienci, korzystającе z usług turystycznych i produktów firmy mogą być pewni ochrony swoich danych oraz tego iż będą one wykorzystane wyłącznie w celach handlowych.

Każdy nasz klient jest traktowany wyjątkowo i indywidualnie. Wszystkie życzenia, potrzeby i preferencje są dla nas priorytetem. Z powodzeniem zapewniamy całą gamę usług turystycznych aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów. Naszym celem jest zagwarantowanie pierwszorzędnej obsługi turystycznej o konkurencyjnych cenach.

Naszymi partnerami są firmy, które odniosły sukces w turystyce dzięki swojej rzetelności i uczciwości. Dzięki temu mamy możliwość zaproponowania naszym klientom programów turystycznych na poziomie wiodących touroperatorów w kraju i za granicą.

Aby podjąć współpracę, dokonać rezerwację bądź uzyskać informację skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub bezpośrednio w naszym biurze – powiedz nam jakie są Twoje potrzeby a my przedstawimy Ci całą potrzebną informację i zaoferujemy najlepsze usługi!

Przyjedź, przeżyj i ciesz się wakacjami z nami!

Kup wakacyjne apartamenty w Bułgarii


Zobacz wszystkie oferty